Ubezpieczenia Częstochowa

porownywarka

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 18 000 000 aut osobowych i na każdy samochód istnieje obowiązek posiadania osobnego, obowiązkowego Ubezpieczenia BMWodpowiedzialności cywilnej, popularnie nazywanego OC. Dodatkowo kierowcy posiadają możliwość Ubezpieczenia się od konsekwencji nieszczęśliwego wypadku ( NNW ), uszkodzenia, zniszczenia czy kradzieży samochodu ( AC ) oraz innych dodatkowych ubezpieczeń ułatwiających życie w razie zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności.

Choć oferta ubezpieczeń dla kierowców jest szeroka to należy pamiętać, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają identyczne zasady odpowiedzialności tylko z tytułu OC, pozostałe ubezpieczenia są ubezpieczeniami dobrowolnymi, których warunki określają dowolnie firmy ubezpieczeniowe. Regulują je tylko zasady konkurencji. Oczywiście nie wolno zapominać o cenie ubezpieczenia. Każdy Ubezpieczyciel samodzielnie ustala poziom oferowanych cen zarówno dla OC posiadacza pojazdu jak i na ubezpieczenia AC, NNW, ASS i inne.

Z racji tych różnic w cenach oraz zakresach odpowiedzialności przy wyborze dla siebie ubezpieczeń komunikacyjnych warto skontaktować się z multiagentem, który posiada w swojej ofercie ubezpieczenia kilku różnych firm – będzie mógł doradzić i zaoferować najlepsze pod względem zakresu i ceny ubezpieczenie.

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, który dostosujemy do Państwa potrzeb.

Oferujemy:

  1. OC – obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych
  2. AC – chroni właściciela pojazdu od strat finansowych w przypadkach: uszkodzenie, zniszczenie, kradzież pjazdu
  3. ASS – zapewnia wsparcie kierującemu oraz pasażerowi w sytuacjach awaryjnych: wypadek, kradzież
  4. NNW – zapewnia rekompensatę finansową po nieszczęśliwym wypadku: utrata zdrowia, zgon w NW
  5. OP – zapewnia opiekę prawną w roszczeniach i dochodzeniach roszczeń powstałych z tytułu posiadania ubezpieczonego pojazdu
  6. BP – ubezpieczenie bagażu podróżnego
  7. AutoSzyby – chroni przed stratami powstałymi w wyniku uszkodzenie lub stłuczenia szyb w samochodzie
  8. Ochrona utraty zniżki – chroni ubezpieczonego przed utratą zniżek w OC i AC w przypadku zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

Aby dowiedzieć się więcej skorzystaj z bocznego menu.

 

Zapraszamy