Ubezpieczenia Częstochowa

porownywarka

Pracując, na co dzień zapewniamy naszej rodzinie środki do życia: bieżące potrzeby rodziny, szkoły dzieci, raty zaciągniętych kredytów na dom czy samochód. Staramy się na bieżąco zapewnić godne życie najbliższym oraz planujemy przyszłość. Niestety życie nie zawsze jest przewidywalne, gdy nas zabraknie rodzina zostaje sama często bez żadnych środków na życie. W tym celu zostały właśnie stworzone Ubezpieczenia na życie.

Ubezpieczenia na życie zostały stworzone aby w przypadku naszej śmierci zapewnić środki finansowe naszym najbliższym na codzienne potrzeby, zapewnienie dzieciom wykształcenia raz spłaty zaciągniętych kredytów ale także dają możliwość gromadzenia kapitału na własną emeryturę.

Nasza oferta ubezpieczeń na życie  zapewni Państwu, w zależności od wybranego zakresu, środki finansowe na leczenie w przypadku wystąpienia poważnej choroby oraz rehabilitację po nieszczęśliwym wypadku, a w przypadku Waszej śmierci zapewni najbliższym utrzymanie oraz spłatę ewentualnych zobowiązań, np. zaciągniętych kredytów. Jednocześnie za niewielką dopłatą możecie Państwo rozszerzyć ochronę ( w ramach dodatkowych klauzul ) o ubezpieczenie współmałżonka od śmierci w nieszczęśliwym wypadku i dzieci od poważnej choroby lub pobytu w szpitalu.Ubezppieczenie na życie

Rodzaje ubezpieczeń oferowanych obecnie na rynku:

  • Indywidualne ubezpieczenie na życie ochronne;
  • Indywidualne ubezpieczenie na życie inwestycyjno-ochronne;
  • Ubezpieczenie posagowe.